Іпсвіч – Евертон 0:2

Голи: Ндіаї, 17, Кін, 40

Ліверпульський Евертон на виїзді протистояв Іпвічу, який у сезоні-2024/25 повернувся в АПЛ. У стартовому складі гостей на поле вийшов Віталій Миколенко, пише 24 Канал.

Як зіграв Миколенко після травми

Захисник "ірисок" через травму пропустив жовтневі матчі збірної України. За цей час Віталій зумів оговтатися від ушкодження.

Доля поєдинку проти Іпсвічу була вирішена в першому таймі. На 17-й хвилині зустрічі сенегальський хавбек Евертону Іліман Ндіає виявився найспритнішим у штрафному майданчику "трактористів" та відправив м'яч в праву дев'ятку.

На 28-й хвилині зустрічі Евертон міг отримати пенальті у свої ворота. Проте арбітр після перегляду ВАР не наважився вказати на позначку.

А наприкінці першого тайму захисник "ірисок" Майкл Кін скористався пасом Двайта Макніла та подвоїв перевагу.

До фінального свистка рахунок на табло не змінився. Евертон переміг Іпсвіч з перевагою у два м'ячі – 2:0.

Відеоогляд матчу Іпсвіч – Евертон

Віталій Миколенко відіграв без замін весь матч. Українець отримав від Whoscored непогану оцінку – 7,4 бала, а від SofaScore – 7,6.

• Перемога над Іпсвічем стала другою для Евертона в чемпіонаті Англії. Команда Шона Дайча займає 16 місце з 8 очками.
  • "Трактористи" знаходяться на одній сходинці нижче, але в їхньому активі лише 4 бали.