26 жовтня відбувся матч 13-го туру чемпіонату Чехії між командами Слован та Словацко. У стартовому складі господарів на поле вийшов український легіонер Іван Варфоломєєв, пише 24 Канал.

Більярдний удар українця

Уродженець Сімферополя був одним з найкращих у матчі проти Словацко. На 37-й хвилині Іван забив ефектний гол у ворота суперника. Після відскоку м'яч опинився у Варфоломєєва, який дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика точно пробив у нижній кут воріт.

Відео голу Варфоломєєва

У підсумку Слован розгромив Словацко з рахунком 4:0. Варфоломєєв відіграв 67 хвилин ігрового часу.

У поточному сезоні Іван вперше відзначився за свою команду. Український опорник став гравцем Слована влітку 2022 року. За цей час Варфоломєєв зіграв 44 матчі у всіх турнірах, забив 4 голи та віддав 2 асисти.

У чемпіонаті Чехії Слован з 15 очками йде на 9 місці. Команду Варфоломєєва випереджає Словацко, який займає 8 сходинку.