Косово U-17 – Україна U-17 2:4

Голи: Ахметі, 4, Абдуллаху, 12 – Зудін, 16, 25, Люсін, 24, 62.

Збірна України у першому кваліфікаційному раунді потрапила до групи 4 разом з Бельгією, Косово та Казахстаном. У першому матчі "синьо-жовті" зустрічалися з балканцями, пише 24 Канал.

Вольова перемога України

Початок матчу виявився провальним для команди Юрія Мороза. Вже на 12-й хвилині "синьо-жовті" поступалися "дарданцям" з рахунком 0:2.

Проте українці витримали удар та не знітилися. На 16-й хвилині поєдинку форвард хорватського Гайдука Дмитро Зудін відіграв один м'яч.

Ще до перерви "синьо-жовті" двічі змусили капітулювати голкіпера косоварів. Спочатку Зудін допоміг відзначитися динамівцю Люсіну, який зрівняв рахунок. А потім нападник Гайдука оформив дубль та вивів Україну вперед.

Фінальну крапку у цьому поєдинку поставив Павло Люсін, який встановив остаточний рахунок – 4:2.

Відеоогляд матчу Косово – Україна

Свій наступний матч у кваліфікації Євро-2025 (U-17) збірна України проведе 12 жовтня проти команди Казахстану.

До наступного раунду вийдуть по дві кращі команди кожної групи. Другий кваліфікаційний відбір на Євро-2024 відбудеться навесні наступного року.